Archives mujore: tetor 2009

Paketimi parti.

Nëse unë ishin një aeroplan, duke fluturuar unknowingly në një zonë ndalim fluturimi, Masititis do të jetë raketa tokë-ajër që do të sillte më poshtë. Deri në ajër, unë nuk do të dinë se çfarë i goditi mua dhe kjo është pikërisht se si u ndjeva dy ... Vazhdo leximin →

Tagged , , , Posted në Aksidentet, Apartament, Shëndetësisë, prepping për mobilizimin | Tagged
Lini një koment