Lidhjet

Share:
 • Print
 • Digg
 • StumbleUpon
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks

One Response to Links

 1. Kathi thotë:

  Hi Marzena,

  I kam emrin tuaj nga Alicia Gray, sepse burri im, 10 muaj e vjetër dhe unë jemi duke planifikuar një udhëtim në Evropë, duke përfshirë Italinë, natyrisht! A keni ndonjë rekomandime për të qëndruar me një foshnjë? Ne jemi serioze në lidhje Romë dhe Firence, por me siguri mund të binden;)
  Faleminderit !!!!
  Kathi

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ju mund të përdorni këto tags HTML dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>