Arkiva Tag: Travel

Në kopshtin zoologjik.

Ne kemi qenë në Calgary për pak më shumë se dy javë tani dhe kjo është goxha e lehtë të vendoseshin në dhe bindur fëmijët për të kaluar orët e tyre të natës për të plotësuar Mountain Standard Time. I gjeni udhëtojnë në këtë mënyrë ka qenë gjithmonë e lehtë ... Vazhdo leximin →

Tagged , , , , , , Posted në Albino Hulk, familja e zgjeruar, Ushqimit dhe gatim, Festat, Little Miss kokëfortë, pushim Momma-së, Travel | Tagged
Lini një koment